Skip to content

Nieuws

Verkiezingen 2009 - Verkozen plaatsvervangende leden

Provinciale Raad van Antwerpen

District Antwerpen

  1. ALBERTYN Georges
  2. SCHROOYEN Wim
  3. IARCHY Jean

District Mechelen

  1. WITTEWRONGHEL Ingrid
  2. PEETERS Paul

District Turnhout

  1. COTTENIE Hendrik
  2. NIJSSENS Marc

Conseil provincial du Brabant/F

District Bruxelles

  1. VERMEYLEN Michel
  2. DE KOSTER Jacques
  3. BAEYENS Stéphane
  4. FASTREZ Roland
  5. DOOMS Marc
  6. LONGUEVILLE Jacques

District Nivelles

  1. COL Vincent
  2. MARDULYN Pierre

Provinciale Raad van Brabant/N

District Brussel

  1. DECRETON Stephan
  2. HUJOEL Francis

District Leuven

  1. VAN PELT Michaël
  2. VAN STEEN Andreas
  3. PEETERS Frank

Conseil provincial du Hainaut

District Mons

  1. VEKEMANS Geneviève
  2. BRUART Jacques

District Charleroi

  1. BOURGEOIS Jean-Marie
  2. DE MATTEIS Antonio
  3. GOURDIN Paul

District Tournai

  1. CARTON Victor
  2. COPPEZ Hubert

Provinciale Raad van Limburg

District Hasselt

  1. NAILIS Robert
  2. REGA Richard
  3. VAN ROSSUM Patrick

District Tongeren

  1. LAMBRECHTS Hubert
  2. VASTMANS Catharina
  3. JANS Frank

Conseil provincial de Liège

District Liège

  1. BEX Vincent
  2. RENARD Phillipe
  3. ODEKERKEN Geoffroy

District Huy

  1. OLIVIER Christian

District Verviers

  1. NOLS Emile

District Eupen

  1. SCHOFFERS Joseph
  2. WESTENBOHM Paul-André

Provinciale Raad van Oost-Vlaanderen

District Gent

  1. RYCKAERT Sofie
  2. VERMEULEN Tony
  3. COESSENS Jozef

District Oudenaarde

  1. LAGASSE Eliane
  2. DOUCHY Frank

District Dendermonde

  1. VAN MULDERS Piet
  2. LORNOY Willy

Conseil provincial du Luxembourg

District Arlon

  1. VANDENPUT Fernand
  2. ERS Vincent

District Marche-en-Famenne

  1. LEGNIERE Jean-Marc
  2. LEMAIRE Jean-Marie

District Neufchateau

  1. SERVAIS José
  2. TUCZYNSKI Andrzej

Provinciale Raad van West-Vlaanderen

District Brugge

  1. GOETINCK Michel
  2. BOLLEN Elisabeth

District Kortrijk

  1. WOSTYN Lieven

District Ieper

  1. BOUCQUEY Kristina
  2. DE GRYSE Bertin

District Veurne

  1. SCHOCKAERT Frank
  2. VOLLON Herwig

Conseil provincial de Namur

District Namur

  1. HUBERT Dominique
  2. GERARD Robert
  3. GABRIEL Jean

District Dinant

  1. DAMOISEAUX Philippe
  2. DOCQUIER Louis-Philippe
  3. LECLERCQ Pierre

Overzicht per provincie 2009 Mandaten plaatsvervangend.pdf

24/03/2009Terug