Skip to content

Nieuws

Verkiezingen 2009 - Verkozen effectieve leden

Provinciale Raad van Antwerpen

District Antwerpen

  1. RABAU Advidia
  2. COLIN Jean
  3. TRAU René

District Mechelen

  1. GEENS Karl
  2. BOCKAERT Johan

District Turnhout

  1. GIELEN Jacques
  2. LUYTENS Jan

Conseil provincial du Brabant/F

District Bruxelles

  1. BARROY Jean-Paul
  2. VANHAELEN Christian
  3. REYNAERT Marcus
  4. LATINNE Dominique
  5. RUBAY Jean
  6. de MEEUS d'ARGENTEUIL Yvan

District Nivelles

  1. KIVITS André
  2. MACHIELS Jacques

Provinciale Raad van Brabant/N

District Brussel

  1. MARCHAND Johan
  2. VERHEIJEN Patrick
  3. YOSHIMI Sumio

District Leuven

  1. BROOS Paul
  2. PEETERS Frank
  3. DILLE Johan

Conseil provincial du Hainaut

District Mons

  1. FONTAINE Jean-Paul
  2. JARJOURA Salim

District Charleroi

  1. PIERRE Anne
  2. VAN DROOGHENBROECK Bauduoin
  3. GILBERT Philippe

District Tournai

  1. LEDOUX Claude
  2. LEJEUNE Daniel

Provinciale Raad van Limburg

District Hasselt

  1. VANDEKERKHOF Jos
  2. MERTENS Jozef
  3. VAN den BOSSCHE Eddy

District Tongeren

  1. VAN CANNEYT Johan
  2. VAN KERREBROECK Christiaan
  3. KALAAI Mouloud

Conseil provincial de Liège

District Liège

  1. LHOEST Xavier
  2. BOSLY Jean
  3. BRAKIER Eva

District Huy

  1. THIRION Pierre
  2. RIHON Pol

District Verviers

  1. SKRZYPEK Benoît
  2. de NIJS Claude

District Eupen

  1. PASSELECQ Etienne
  2. WAGNER Christoph

Provinciale Raad van Oost-Vlaanderen

District Gent

  1. PIETERS Els
  2. de THIBAULT de BOESINGHE Léopold
  3. BAFORT Michel

District Oudenaarde

  1. HOET Herman
  2. DE MAESSCHALCK Pierre

District Dendermonde

  1. BAERT Véronique
  2. THIENPONT Louis

Conseil provincial du Luxembourg

District Arlon

  1. DECHENNE Jean
  2. BUCHET Jacques

District Marche-en-Famenne

  1. TOURBACH Michel
  2. CSIZMADIA-LEDRUT Andrée

District Neufchateau

  1. COPPINE José
  2. PIRE Christian

Provinciale Raad van West-Vlaanderen

District Brugge

  1. MARYSSAEL Mia
  2. DEPUYDT Paul

District Kortrijk

  1. VUYLSTEKE Dirk
  2. VERHOYEN Catherine

District Ieper

  1. BACCARNE Frans
  2. FEYS Hans

District Veurne

  1. VANVOOREN Luc
  2. CLEPKENS Christiaan

Conseil provincial de Namur

District Namur

  1. BERGER Françoise
  2. WOITRIN Bernard
  3. COLLET Béatrice

District Dinant

  1. BAIJOT Etienne
  2. SIMON Daniel
  3. MOUTON Yvan

Overzicht per provincie 2009 Mandaten effectief.pdf

24/03/2009Terug